O autoškole


Jsme autoškola, která se v současné době zabývá především výcvikem žadatelů o řidičské oprávnění skupiny B. Naši učitelé patří mezi profesionální a zkušené řidiče osobních i nákladních automobilů, také zároveň patří mezi řidiče, kteří řídí vozidla s právem přednosti jízdy (HZS, ZZS) a z těchto důvodů mají mnoho zkušeností, které Vám budou chtít předat.

 

Při poskytování výuky a výcviku se snažíme, aby cena byla přijatelná, ale zároveň byl zachován vysoký standard našich služeb, který je pro nás prioritou.

 

Při samotném výcviku v řízení vozidla dbáme na to, aby probíhal  bez zbytečného zvyšování hlasu a bezdůvodného stresování studenta.

 

Naše autoškola se snaží využívat při jednotlivých kurzech moderní trendy, které zkvalitní přípravu studentů. Mezi tyto můžeme jmenovat například záznam jízdy pomocí GPS, vyhodnocování kamerových záznamu z dopravních situací s žáky, individuální on-line konzultace, atd.

 

Po registraci každý náš žák obdrží přístup do aplikace, kde uvidí odjeté i naplánované jízdy, uvidí naplánované přednášky a konzultace. Zároveň přes aplikaci uvidí každý učitel u svého žáka jeho teoretickou přípravu v podobě a-testů a bude tak mít přehled o jeho stupni přípravy. Využívání této aplikace zjednoduší studentovi možnost plánování jízd a tím si může jednotlivé termíny jízd přizpůsobit svým potřebám.

 

Mimo výše zmíněného poskytujeme další službu, jako je školení řidičů referentů, při kterém poskytneme školení vždy na míru objednateli. Součástí školení je vždy přednáška zdravovědy o člena ZZS. Dále může být dle dohody součástí školení i praktická jízda referentů ve vozidle s instruktorem. 


Výcviky provádíme také v anglickém jazyce.

 

Dále jako jedni z mála v libereckém kraji poskytujeme SKÚTR kurz pro právoplatné  držitele držitele řidičského oprávnění skupiny B.

 

Při svém založení si autoškola EMKO dala za cíl mít přesah i mimo obor vzdělávání řidičů. Více o tomto počínání si můžete zjistit v sekci EMKO pomáhá.

Autoškola EMKO …..čekejte vždy o něco víc